Skip links
İşletmenizi geleceğe taşıyın.

Aeris Teknoloji

Aeris Teknoloji, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerini destekleyen, yenilikçi ve güvenilir teknoloji çözümleri sunan bir B2B teknoloji şirketidir. Aeris'in website yenileme çalışmasında sektörel incelemelerde bulunduk ve websitesini sektörel olarak sayılı websitelerinden biri haline getirdik.

Aeris TeknolojiHakkında

Aeris, 2011 yılında Bilgi Teknolojileri Altyapıları ve Bulut Teknolojileri entegrasyonu konularında müşterilerine değer katan, fark yaratan ve onlara faaliyet gösterdikleri alanlarda rekabet avantajı sağlamayı hedefleyen bir teknoloji  ortağı olarak kurulmuştur. Aeris Teknoloji, çok uluslu yapısı ve uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik doğru ve gerekli teknoloji çözümlerini sunmaktadır.

Aeris Teknoloji
Aeris Teknoloji

Aeris Teknoloji için ne yaptık?özveriyle

🌍Website TasarımıAeris Teknoloji'nin sektördeki global ve yerel rakiplerini inceledik, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak yepyeni, kullanımı kolay ve kapsamlı bir website tasarımı yaptık.

💻Website GeliştirmeWebsite tasarımımızı Aeris ekibinin de kullanmaya aşina olduğu WordPress aracılığıyla hayata geçirdik. WordPress'in varsayılan admin arayüzünü yeniden ele aldık, kullanımı kolay bir sistem haline getirdik.

🚀Sunucu ve Kod OptimizasyonuWebsitesini ve barındırılan sunucuyu inceledik, sunucu düzeyinde optimizasyonlar ve önbellek ayarlamaları yaptık.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

+%41Kullanıcı Sayısında ArtışYeni geliştirdiğimiz web sitesinde yaptığımız SEO ayarları ve optimizasyonlar sayesinde arama motorlarındaki görünürlüğü artırarak kullanıcı sayısında önemli bir artış sağladık.

Sayfa Görüntülemede ArtışWebsite haritası ve kullanıcı deneyiminde yaptığımız iyileştirmeler sayesinde, kullanıcıların birden fazla sayfaya tıklamalarını sağlayarak, sayfa görüntüleme sayısında artış sağladık.+%28

Telefon Aramalarında Artış📞

Hızlı Website Açılışı🚀

Yönetim Panelinde Kullanım KolaylığıSitenin yönetim panelinde yaptığımız geliştirmeler sayesinde, tüm ekip yönetim panelini rahatça kullanabildi.⚙️

Eksiksiz Site Haritası📍

Hızlı ErişimWebsitesini tasarlarken menü yapısını kapsamlı bir şekilde planladık, böylece müşteriler menü aracılığıyla sitenin tamamına kolayca ulaşabilir hale geldi.

Global Trafik🌐

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

İnternet sitemizin eski görüntüsünden kurtulmak ve daha çok ziyaretçiye ulaşmak için Fovist ile çalıştık. Sitemiz üzerinde gerçekleştirdikleri modernizasyon ile sayfalarımızın görüntülenme sayısında kısa sürede %28, ziyaretçi sayımızda ise %41 oranında artış sağladık. Bir teknoloji firması olarak aynı dili konuşabilmemiz süreci kısaltırken, Fovist'in bize süreç boyunca proaktif öneriler sunması çalışmamızdaki en büyük etken oldu.

Serhat SarıCloud Solutions Team Lead

yaptık, oldu, bitti.