Skip links
Aileler için kaliteli zaman üretir.

Aile Yayınları

Aile Yayınları'nın zengin ve özgün yayın portföyüne uygun olarak, onların kitaplarının özgünlüğünü, kalitesini yansıtan profesyonel bir web sitesi geliştirdik ve kurumsal e-posta hizmeti sağladık.

Proje Yılı: 2023 - Günümüz

Aile YayınlarıHakkında

Aile kurumunun önemini vurgulamak ve bu kuruma katkıda bulunmayı amaçlayan Aile Yayınları, aile kurumunu güçlendiren ve kuşaklar arası bağları kuvvetlendiren içerikler üretiyor. Bu içerikler bebek kitaplarından gençlik romanlarına, eğitim ve psikoloji kitaplarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Aile Yayınları, hem basılı hem de dijital yayıncılık alanında faaliyet göstererek, "Aile" kurumunu koruma amacını taşımaktadır.

Aile Yayınları
Aile Yayınları

Aile Yayınları için ne yaptık?özveriyle

📚Kurumsal WebsiteAile Yayınları için yayınevinin kimliğini ve duruşunu yansıtacak bir kurumsal websitesi tasarladık. Tasarımı oluştururken kullanıcı deneyimini ön planda tuttuk.

📬Kurumsal E-postaAile Yayınları'na kurumsal e-posta hizmeti sağlayarak, marka imajını güçlendirdik ve e-posta teslim edilebilirlik sorunlarının önüne geçtik.

🖱️Sunucu HizmetiYaptığımız web sitesini tamamen kendi sunucumuzda geliştirdik, siteyi yayına aldıktan sonra da sunucu konusunda hizmet vermeye devam ettik.

👨‍💻Yönetilen WordPressAile Yayınları için geliştirdiğimiz sitede özelleştirilmiş yönetim paneli ile WordPress kullandık, yeni kitap girişlerini ve site yönetimini Aile Yayınları adına biz yaptık.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

👪Erişilebilir OldukAile Yayınları'nın websitesi sayesinde yayınevimiz Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer aldı ve aileler tarafından kolaylıkla erişilebilir oldu.

İhtiyaçlar ÇözüldüYayınevimizin sitesini geliştirirken ihtiyaç duyulan Bi' Tutam Oku, satış linkleri, yazar ve çizer listesi gibi pek çok özelliği özel olarak geliştirerek kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verdik.

Onlarca Yazar Başvurusu📝

Onlarca Çizer Başvurusu🎨

Okuma ListeleriOkuma listeleri özelliğimiz ile kitapların popülerlik ve kullanıcı tarafından beğenilme oranlarını elde ettik, yeni kitap yayınlarında müşterimizi yönlendirilecek veriler elde edilmesine olanak sağladık.📚

Jet Hızında Açılış 🚀

Kesintisiz İletişimYüksek kaliteli IP bloğu sayesinde gönderilen tüm e-postalar spam filtrelerine takılmadan alıcılarına ulaşıyor ve kesintisiz iletişim sağlanıyor.

Sorunsuz Yönetim⚙️

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Fovist ile çok kıvamında ve başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Öncelikle zamanında teslim konusunda iyi bir hizmet aldık. Sitemizin tasarımı konusunda da ekibin çok yerinde ve sanatsal önerileri oldu. Bir WordPress sitesinde bu kadar özgür düşünebileceğimizi bilmiyorduk, ekip sağolsun bunu sağladı.

İsmail TongarKurucu

yaptık, oldu, bitti.