Skip links
Güzel düşün, güzel yaz.

Bazen Defter ✍️

Bazen Defter'in eşsiz tasarım defterleri için aynı özen ve eşsiz düzeyde profesyonel bir web sitesi geliştirdik.

Bazen DefterHakkında

Bazen Defter, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan defterleri, sanatsal bir dokunuşla yeniden yorumluyor. Sıradanlıktan uzak, tasarım odaklı ürünler sunarak, yazmanın ve not almanın keyfini arttırmayı hedefliyor.

Bazen Defter
Bazen Defter

Bazen Defter için ne yaptık?özveriyle

🖱️WebsiteBazen Defter için kullanıcı deneyimini ön planda tutarak sıfırdan bir e-ticaret sitesi oluşturduk.

🚀SEOBazen Defter'i defter alanında sıfır noktasından alıp, arama sonuçlarında pek çok kelimede ilk sayfaya yerleştirdik.

⚙️Yönetilen WordPressSitenin tüm yönetimini üstlendik, kampanyaların ayarlanmasından optimizasyonlara kadar uçtan uca çözüm sunduk, sunmaya da devam ediyoruz.

✍️Blog SistemiMüşterilerin de kendi yazılarını yazabileceği bir blog platformu oluşturduk, böylelikle Bazen Defter'in sürekli güncel içerik oluşturmasının önünü açtık.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

🤑Onbinlerce SiparişYaptığımız e-ticaret sitesi ile Bazen Defter'e onbinlerce sipariş kazandırdık ve kazandırmaya da devam ediyoruz.

400+ İçerikGeliştirdiğimiz Blog sistemi ile müşteriler de kendi yazılarını siteye girerek toplamda 400+ içerik oluşmasını sağladık.📋

1000+ Yorum💬

Kargo Entegrasyonu🚚

Gelişmiş EntegrasyonWebsitesini sosyal medya platformlarına ve Google araçlarına entegre ederek platformlar arası bir pazarlama stratejisi kurduk.📊

Otomatik Hatırlatıcı🛒

Özel ÇözümlerBazen Defter'in ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirdik.

Jet Hızında Açılış🚀

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Fovist ile iş yapmak en kısa tabirle “kafa rahatlığı” ne zaman bir şeye ihtiyaç duysak onun zaten yapıldığını öğrendik. Ne zaman bir yenilik peşinde olsak onun alt yapısının zaten hazır olduğunu öğrendik. Bizim aklımızda yokken bir çok öneriyle işimiz daha profesyonel hale geldi. Vefalı müşterilerimizin oluşmasında Fovist ekibinin rolü çoktur. Atladığımız, şimdi aklımıza gelmeyen diğer bütün işlerde kolaylıkla ve en güzel haliyle işlerimiz çözüldü. Fovistler iyi ki varlar.

Yasin ÇetinKurucu Ortak

yaptık, oldu, bitti.