Skip links
Türkiye'nin en büyük bilmece sitesi!

Bilmeceler ve Cevapları

Türkiye'nin en büyük bilmece sitesi olan Bilmeceler ve Cevapları'nın websitesini baştan aşağıya yeniledik ve reklam yerleşimlerini gerçekleştirdik.

Bilmeceler ve CevaplarıHakkında

Bilmeceler ve Cevapları Türkiye'nin en büyük bilmece sitesidir, her yaştan kullanıcıya hitap eden site tüm kullanıcılarına eğlendirmeyi amaç edinmiş ve sektörünün lider sitesi haline gelmiştir.

Bilmeceler ve Cevapları
Bilmeceler ve Cevapları

Bilmeceler ve Cevapları için ne yaptık?özveriyle

💻Tasarım ve GeliştirmeBilmeceler ve Cevapları'nın websitesini baştan aşağıya yeniden tasarlayıp çok daha kullanıcı dostu bir hale getirdik. WordPress'te şablon bir tema ile çalışan site için yeni bir tema oluşturduk, gereksiz eklenti yüklerinden kurtulduk.

⬆️Arama Motoru OptimizasyonuOldukça rekabetçi bir alan olan bilmeceler kategorisine özel bir çalışma yaparak sitenin özellikle tekil arama sonuçlarında ilk sonuçlarda çıkmasını sağladık.

🫰Adsense Reklam YerleşimiBilmeceler ve Cevapları için Google Adsense reklam optimizasyonu ve yerleşimi gerçekleştirdik.

🗄️Veri Düzenleme ve TekilleştirmeBilmeceler ve Cevapları'nda yer alan 8000'den fazla bilmeyeceyi taradık, yazım ve imla hatalarını düzelttik. Tekrarlanan bilmeceleri silerek veriyi tekilleştirdik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

+%542Kazançları ArtırdıkYaptığımız reklam yerleşimi ve Google Adsense optimizasyonu ile sitenin reklam gelirleri %500 oranında arttı.

Arama Trafiğinde ArtışYaptığımız SEO geliştimeleri ve çalışmalar sayesinde sadece Google'dan gelen arama trafiğinde %252 artış gerçekleşti.+%252

Site Hızında Artış🚀

Sayfa Görüntülemede Artış👆

Daha Fazla BilmeceOluşturduğumuz bilmece düzenleme ve ekleme formları sayesinde bilmecelerdeki hataların kullanıcılar tarafından hızla yönetim ekibine bildirildi, ayrıca pek çok yeni bilmece kullanıcılar tarafından siteye eklendi.🤔

Alanında Lider Site Olduk🏆

Onbinlerce ReaksiyonÖzel olarak geliştirdiğimiz reaksiyon sistemi sayesinde, kullanıcılar bilmecelere binlerce tepki verdi, oluşturulan algoritma sayesinde verilen tepkiye göre bilmecelerin zorluk seviyelerini belirledik.

Daha Fazla Paylaşım🤩

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Yapılan düzenleme ve iyileştirmeler ile sitemiz başka bir boyuta geçti, artık hedef kitlemiz olan çocuklara uygun bir sitemiz bulunuyor. Yeni tasarım sayesinde sitede çok daha vakit geçiriliyor ve daha fazla sayfa ziyaret ediliyor. Fovist ekibine destekleri için çok teşekkür ederim, gelecek projelerimde de tekrar birlikte çalışağımızdan şüphemiz yok.

Seyit AcarKurucu

yaptık, oldu, bitti.