Skip links
Biz hep buradayız!

Cepport

Başta Xiaomi ekosistem ürünleri ve cep telefonları olmak üzere pek çok tüketici elektroniğinin ülkemizde yer almasını sağlayan Cepport için çok çeşitli hizmetler verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

CepportHakkında

Cepport; 1994 yılında İstanbul’da telekomünikasyon sektörüne adım atmıştır. Yıllarca çeşitli markaların ürünlerinin ithalat, toptan ve perakende satışı ile satış sonrası hizmetini veren Cepport, kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunmaya hız kesmeden devam etmektedir. İlklerin öncüsü olmayı hedefleyen Cepport, 2008 yılından bu yana birçok distribütörlük için adım atmıştır. Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiştir.

Cepport
Cepport

Cepport için ne yaptık?özveriyle

📫Kurumsal E-postaCepport'a kurumsal e-posta hizmeti sağlayarak, marka imajını güçlendirdik ve e-posta teslim edilebilirlik sorunlarının önüne geçtik.

💻Yönetilen Web SunucuCepport'un içinde bulunduğu sektör gereği birden fazla websitesine ihtiyacı bulunuyor. Bu sitelerin yüksek ziyaretçi trafiğini karşılayacabilecek için sunucu hizmetleri sağlıyor, anlık sunucu ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm sunuyoruz.

👨‍💻Özel GeliştirmelerCepport'un ihtiyaçlarına yönelik olarak Garanti Sorgulama ekranı gibi özel çözümler geliştirdik.

✍️İçerik ÜretimiCepport'a site trafiğini arttıracak SEO uyumlu anahtar kelime makaleleri ürettik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

📩Kesintisiz İletişimYüksek kaliteli IP bloğu sayesinde gönderilen tüm e-postalar spam filtrelerine takılmadan alıcılarına ulaşıyor ve iş dünyası için vazgeçilmez olan kesintisiz iletişim sağlanıyor.

Cihaz SorgulamaCepport için geliştirilen garanti sorgulama sistemimiz sayesinde yaklaşık 1.000.000+ cihazın seri numarasını saniyeler içerisinde tarayıp garanti sonucunu gösterebiliyoruz. Üstelik herhangi bir aylık maliyet de oluşturmuyoruz.800K

Jet Hızında Açılış🚀

Güven Sağladık

Akılda KalıcılıkCepport'un logosunu köklerinden uzaklaşmadan modernize ettik, böylelikle teknolojinin yenilikçi ve sadeleşen yüzünü firmanın köklü geçmişiyle birleştirdik.🎨

Sayfa Görüntülemede Artış👆

Organik Trafik ArtışıCepport için yazdığımız SEO uyumlu makaleler sayesinde organik aramadan gelen trafiği %391 oranında arttırdık.

Sorunsuz Yönetim⚙️

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Fovist ile ve uzun yıllardır çalışıyoruz. Çözüm odaklı ve hızlı çalışan bir ekip ayrıca yapılan işlerle ilgili geri dönüşleri çok açıklayıcı bir şekilde yapıyorlar. Sorunları tespit edip hızlı çözümlüyor ve sorunların tekrarlanmaması için gerekli adımları atıyorlar.

İlker KaracaMarketing Manager

yaptık, oldu, bitti.