Skip links
Teknolojide sınırlayı zorlayın.

CloudFlex

CloudFlex, bir bulut ve bilgi teknolojileri altyapı sağlayıcısıdır. CloudFlex'in website yenileme çalışmasında sektörel incelemelerde bulunarak websitesini alanında sayılı sitelerinden biri haline getirdik.

Proje Yılı: 2023 - Günümüz

CloudFlexHakkında

CloudFlex, 2019 yılında kurulmuş olan bir Bulut Bilgi Teknolojileri altyapıları ve hizmetleri sağlayıcısıdır. Uluslararası standartlarla uyumlu bir şekilde, profesyonelliği ön planda tutan ve müşterilerine özel bir butik operasyon anlayışıyla hizmet veren firmamız, IaaS, PaaS, BaaS, DRaaS, MaaS ve yönetilen IT hizmetleri gibi konularda uzmanlaşmıştır.

CloudFlex
CloudFlex

CloudFlex için ne yaptık?özveriyle

🌍Website TasarımıCloudFlex'in sektördeki rakiplerini inceledik, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak yepyeni, kullanımı kolay ve kapsamlı bir website tasarımı yaptık.

💻Website GeliştirmeWebsite tasarımımızı CloudFlex ekibinin de kullanmaya aşina olduğu WordPress aracılığıyla hayata geçirdik.

🚀Sunucu ve Kod OptimizasyonuWebsitesini ve barındırılan sunucuyu inceledik, sunucu düzeyinde optimizasyonlar ve önbellek ayarlamaları yaptık.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

+%39Kullanıcı Sayısında ArtışYeni geliştirdiğimiz web sitesinde yaptığımız SEO ayarları ve optimizasyonlar sayesinde arama motorlarındaki görünürlüğü artırarak kullanıcı sayısında önemli bir artış sağladık.

Sayfa Görüntülemede ArtışWebsite haritası ve kullanıcı deneyiminde yaptığımız iyileştirmeler sayesinde, kullanıcıların birden fazla sayfaya tıklamalarını sağlayarak, sayfa görüntüleme sayısında artış sağladık.+%27

Telefon Aramalarında Artış📞

Hızlı Açılış🚀

Form Doldurmada ArtışSitedeki optimizasyonlar sayesinde daha görünür hale geldik ve formlar ile çok daha fazla potansiyel müşteri elde ettik.📮

Eksiksiz Site Haritası📍

Hızlı ErişimWebsitesini tasarlarken menü yapısını kapsamlı bir şekilde planladık, böylece müşteriler menü aracılığıyla sitenin tamamına kolayca ulaşabilir hale geldi.

Global Trafik🌐

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

yaptık, oldu, bitti.