Skip links
Dijital dönüşüm iş ortağınız.

D4 Industry

D4 Industry için kapsamlı çözümlerinin tümünü ihtiva edecek, kullanımı kolay, SEO uyumlu, hızlı ve estetik bir websitesi oluşturduk.

D4 IndustryHakkında

D4 Industry dijital dönüşüm çözümleri üreten bir teknoloji şirketidir. 2018 yılında İstanbul'da kurulan D4 Industry, Endüstri 4.0 ve IoT çözümleri sunan bir şirkettir. Şirket, zorlu ortamlar için lokasyon ve durum izleme donanımları ve yazılımları üretmektedir​​. D4 Industry'nin sunduğu çözümler arasında güvenilir ve ölçeklenebilir IOT mimarisi, hızlı devreye alma, hesaplı çözümler ve güvenli bir mimari bulunmaktadır​​.

D4 Industry
D4 Industry

D4 Industry için ne yaptık?özveriyle

🌍Website TasarımıD4 Industry'nin sektördeki global ve yerel rakiplerini inceledik, kullanıcı deneyimini ön planda tutarak yepyeni, kullanımı kolay ve kapsamlı bir website tasarımı yaptık.

💻Website GeliştirmeWebsite tasarımımızı D4 Industry ekibinin de kullanmaya aşina olduğu WordPress aracılığıyla hayata geçirdik. WordPress'in varsayılan admin arayüzünü yeniden ele aldık, kullanımı kolay bir sistem haline getirdik.

🚀Sunucu ve Kod OptimizasyonuWebsitesini ve barındırılan sunucuyu inceledik, sunucu düzeyinde optimizasyonlar ve önbellek ayarlamaları yaptık.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

+%33Organik Trafik ArtışıYeni geliştirdiğimiz web sitesinde yaptığımız SEO ayarları ve optimizasyonlar sayesinde arama motorlarındaki görünürlüğü artırarak organik trafikte önemli bir artış sağladık.

Profesyonel İmajD4 Industry için tasarladığımız websitesi ile profesyonel bir imaj oluşturduk. Firmanın potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına karşı ciddi ve güvenilir bir firma olduğunun mesajını verdik.

Potansiyel Müşterilerde Artış📞

Hızlı Website Açılışı🚀

Yönetim Panelinde Kullanım KolaylığıSitenin yönetim panelinde yaptığımız geliştirmeler sayesinde, tüm ekip yönetim panelini rahatça kullanabildi.⚙️

Eksiksiz Site Haritası📍

Hızlı ErişimWebsitesini tasarlarken menü yapısını kapsamlı bir şekilde planladık, böylece müşteriler menü aracılığıyla sitenin tamamına kolayca ulaşabilir hale geldi.

Global Trafik🌐

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Kurumsal web sitemizin güncel içeriklerle yenilenmesi ihtiyacını Fovist'in web site tasarım ve geliştirme hizmetleri ile karşıladık. Fovist, alanındaki deneyim ve bilgi birikimi ile ihtiyacımız çok hızlı ve doğru bir şekilde anladı. Müşteri kitlemizi de değerlendirerek web sitemizi yalın ve kolay kullanılır bir şekilde tasarladı. Sunduğu dinamik öneriler ve grafiksel gösterimlerle kendimizi daha iyi ifade etmize katkı sağladı. Fovist'e hizmetleri için çok teşekkür ediyoruz.

Önder ÖzturanManaging Partner

yaptık, oldu, bitti.