Skip links
Eğitim ve Araştırma Merkezi

Hikmet Ağacı

Türkiye'nin geleneksel tıp alanında en kapsamlı websitesini baştan aşağı yeniden tasarladık ve SEO çalışmalarını yaptık.

Hikmet AğacıHakkında

Hikmet Ağacı, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında uzmanlaşmış ve yılların deneyimiyle donatılmış bir firmadır. Uzun yıllardır bu alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Sitede, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında uzman doktorlar tarafından yazılan ve yayınlanan yazılar bulunmaktadır. Ayrıca, çevrimiçi geleneksel tıp danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Hikmet Ağacı
Hikmet Ağacı

Hikmet Ağacı için ne yaptık?özveriyle

💻Tasarım ve GeliştirmeHikmet Ağacı için hem akademik makaleleri yayınlayabilecekleri hem online danışmanlık hizmetlerini sunabilecekleri hem de ürün satışı yapabilecekleri bir websitesi yaptık.

⬆️Arama Motoru OptimizasyonuHikmet Ağacı için SEO düzenlemeleri yaptık, özellikle hizmet verdiği alanlar olan çevirimiçi danışmanlık ve mizaç tespiti konularında içerik üretimi desteği sunduk.

👍Sosyal Medya YönetimiHikmet Ağacı için sosyal medya hesaplarının yönetimini sağladık. Websitesinde yer alan yazılardan özet içerikler çıkardık, bu içerikleri görselleştirerek düzenli olarak paylaştık.

⚙️Gelişmiş Yönetim PaneliHikmet Ağacı pek çok açıdan çoklu bir çözüme ihtiyaç duymasından ötürü panel yapısı çok karmaşık olabilecekken tek bir yönetim paneli üzerinden tüm sistemin yönetimini sağladık

👨‍💻Özel GeliştirmelerSitenin ihtiyaçlarına yönelik olarak Geleneksel Tıp Sözlüğü, Reçete Sistemi, Mizaç Tespit Formları ve Makale Tepkileri gibi özel çözümler geliştirdik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

🏆Alanında #1 NumaraHikmet Ağacı için yaptığımız SEO çalışmaları ile sayesinde websitemizin yayın hayatına başlamasından birkaç ay sonra arama sonuçlarında yüksek ve kalıcı trafik elde ettik. Mizaç tespiti konusunda arama sonuçlarında 1 numara olduk.

Sosyal Medya EtkileşimiDüzenli ve planlı içerik stratejimiz sayesinde Hikmet Ağacı'nın Instagram hesabında ilk ayda erişilen hesap sayısını %565, etkileşime geçilen hesapları %862, iş adresine bağlantı ziyaretlerini %266, harici bağlantı ziyaretleri %650, profil ziyaretlerini ise %434 arttırdık.👍

Ziyaretçi Sayısında Artış10x

Kolay Yönetim

Hızlı ve Kolay ErişimTasarladığımız websitesi ile birlikte sitede geçirilen süreyi %247 oranında arttırdık, bununla birlikte ziyaret edilen sayfa sayında da %100 oranında artış gözlemledik.%247

Hızlı Index🔥

30K+ Form DoldurmaHikmet Ağacı'na özel tasarladığımız mizaç ve muayene formları toplamda 30.000'den fazla dolduruldu.

Online Danışmanlık Siparişleri👩‍⚕️

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Kendileri ile çalıştığıma çok memnunum. Çalışmaya da devam ediyorum. Çok iyi iş çıkardılar. Güzel bir ekip. Kesintisiz projenin takibindeler ve çok ilgililer. Ekibe güvenim tam.

Masume ŞirinKurucu

yaptık, oldu, bitti.