Skip links
Daha akıllı ve kolay yaşam.

Orka Teknoloji

Orka Teknoloji, inovatif ürünleri ve sosyal medya yönetimimizle daha fazla kişiye ulaşarak marka özelliklerini vurguluyor, müşteri bağlılığını artırıyor ve potansiyel müşterilerle buluşuyor.

Orka TeknolojiHakkında

Orka Teknoloji, geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi ürünleriyle Türkiye genelinde hızlı, güvenilir alışveriş deneyimi sağlar. Telefon aksesuarlarından güvenlik sistemlerine, mutfak aletlerinden daha fazlasına, hayatı kolaylaştırmayı ve müşteri memnuniyetiyle teknolojiyi yaşamla birleştirmeyi hedefler.

Orka Teknoloji
Orka Teknoloji

Orka Teknoloji için ne yaptık?özveriyle

👍Sosyal Medya YönetimiOrka Teknoloji için etkileyici bir dijital profil oluşturduk. Sosyal medya yönetimi uzmanlığımızla markanın sektördeki rakipleri arasında öne çıkmasını sağladık, dijital dünyadaki varlığını güçlendirdik ve inovasyon ile kaliteyi vurgulayan stratejilerle dijital etkileşimi artırıp, müşteri kitlesini daha iyi tanıyarak marka bağlılığını güçlendirdik.

🎨Grafik Tasarım HizmetleriOrka Teknoloji'nin ihtiyaç duyduğu grafik materyalleri hazırlayarak markanın ürünlerindeki estetiği görsel materyallere taşıdık. Logo tasarımından kartvizitlere kadar tüm grafik tasarım ihtiyaçlarına cevap verdik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

+%20Takipçi ArtışıKısa sürede elde ettiğimiz %20'lik takipçi artışı, sosyal medya stratejilerimizin etkinliğini göstermekte. Bu artış, markanın çevrimiçi görünürlüğünü ve erişimini önemli ölçüde artırdı, hedef kitleyle daha geniş bir etkileşim kurma fırsatı sundu.

Sayfa Görüntülenme Artışıİçeriklerimizle sayfa görüntülenme oranlarında %341'lik bir artış gerçekleştirdik.%341

Müşteri Mesajlarında Artış💬

Online Mağaza Ziyareti%140

Profil Ziyareti ArtışıProfil ziyaretlerinde %894'lük bir artış gerçekleşti. Bu artış, potansiyel müşterilerin Orka Teknoloji'yi keşfetme ve hakkında daha fazla bilgi edinme isteğinin bir yansımasıdır.%894

Pazaryeri Takipçilerinde Artış🤩

Ciro ArtışıReklamlar sayesinde mağazanın cirosunda önemli artış elde ederek reklam bütçesi için ayırılandan çok daha fazla kazanç elde ettik.

Müşteri Etkileşimi%249

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Fovist ile çalışmak keyifli bir deneyim. Markamızı canlandırmak için tam da ihtiyacımız olan kreatif dokunuşları sağlıyorlar.

Ali Osman SadıkoğullarıKurucu Ortak

yaptık, oldu, bitti.