Skip links
Yeni nesil batarya.

Rova Batarya

Rova Batarya için tıpkı bataryaları gibi uzun ömürlü ve çağa ayak uyduran grafik tasarım hizmetleri ve marka danışmanlığı yaptık.

Rova BataryaHakkında

Rova Bilişim, cep telefonu kullanıcılarının yüksek teknoloji ve kaliteli, uzun ömürlü batarya ihtiyaçlarını karşılayan bir teknoloji firmasıdır. 2016 yılından itibaren e-ticaret sektöründe hizmet vermeye başlayan Rova Bilişim, cep telefonu bataryalarının yanı sıra hızlı şarj ürünleri olan şarj başlığı ve şarj kablosu da üretmektedir.

Rova Batarya
Rova Batarya

Rova Batarya için ne yaptık?özveriyle

🔋Kurumsal Kimlik TasarımıRova Batarya'nın ihtiyaç duyduğu grafik materyallerin hazırlayarak markanın ürünlerindeki estetiği görsel materyallere taşıdık. Logo tasarımından ürün çekimlerine kadar tüm grafik tasarım ihtiyaçlarına cevap verdik.

🌟Sosyal Medya YönetimiSosyal medya stratejilerimizle, Rova Batarya'nın uzun ömürlü telefon bataryalarını geniş kitlelere ulaştırdık ve marka bilinirliğini artırıyoruz. Sektörel incelemelerimiz sonucunda, Rova Batarya'nın rakipleri arasında öne çıkmasını sağlayacak etkileyici bir sosyal medya profili ve marka imajı oluşturduk.

🎨Grafik Tasarım HizmetleriRova Batarya'nın ihtiyaç duyduğu grafik materyallerin hazırlayarak markanın ürünlerindeki estetiği görsel materyallere taşıdık. Logo tasarımından kartvizitlere kadar tüm grafik tasarım ihtiyaçlarına cevap verdik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.
yaptık, oldu, bitti.