Skip links
Estetiği evine taşı ✨

Ukay Home

Ukay Home'un estetik tasarımları ve kaliteli ürünleriyle dolu dünyasını, sosyal medya platformları ve websitesi aracılığıyla müşterilerle buluşturuyoruz. Markanın benzersiz özelliklerini vurgulayarak, müşteri bağlılığını artırıyor ve potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Ukay HomeHakkında

Mobilya dünyasında iz bırakan yenilikçi tasarımları ve üstün satış sonrası hizmet anlayışıyla öne çıkan bir markadır. Müşterilerine sadece mobilya değil, aynı zamanda yaşam tarzı sunmayı hedefleyen Ukay Home, evleri özel kılan detayları keşfetmelerine olanak tanıyan benzersiz koleksiyonlarıyla bilinir.

Ukay Home
Ukay Home

Ukay Home için ne yaptık?özveriyle

🚀WebsiteUkay Home için kullanıcı deneyimini, marka ihtiyaçlarını ve teknik gereksinimleri ön planda tutarak sıfırdan bir e-ticaret sitesi oluşturduk.

👍Sosyal Medya YönetimiSosyal medya stratejilerimizle, Ukay Home'un yenilikçi mobilya koleksiyonlarını geniş kitlelere ulaştırıyor ve marka bilinirliğini artırıyoruz. Sektörel incelemelerimiz sonucunda, Ukay Home'un rakipleri arasında öne çıkmasını sağlayacak etkileyici bir sosyal medya profili ve marka imajı oluşturduk. Müşterilere interaktif ve kolay bir alışveriş deneyimi sunarak, markanın çevrimiçi varlığını güçlendirdik.

🎨Grafik Tasarım HizmetleriUkay Home'un ihtiyaç duyduğu grafik materyallerin hazırlayarak markanın ürün tasarımlarındaki estetiği görsel materyallere taşıdık. Logo tasarımından mağaza içi grafik ihtiyaçlarına kadar tüm grafik tasarım ihtiyaçlarına cevap verdik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

%110Takipçi Sayısında ArtışUkay Home ile çalışmamızdan bu yana takipçi sayılarında iki kat artış yakaladık ve bu rakamı arttırmaya da devam ediyoruz.

Ciro ArtışıReklamlar sayesinde mağazanın günlük ve özellikle haftasonu cirosunda önemli artış elde ederek reklam bütçesi için ayırılandan çok daha fazla kazanç elde ettik.💰

Telefon Aramalarında Artış📞

Müşteri Mesajlarında Artış💬

Mağaza Ziyaretinde ArtışProje başlamamızdan yaklaşık 2 hafta kadar sonra mağaza ziyaretlerinde gözle görülür sayıda artış elde ederek, satışları yükselttik.🚶

Sayfa Görüntülenmede Artış%270

Marka FarkındalığıUkay Home için hazırladığımız görsel materyaller ve yayınladığımız reklamlar sayesinde özellikle yerel çevredeki marka bilinirliğini arttırdık.

Müşteri Etkileşimi%371

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Markamızın bilinirliğini arttırmak için Fovist ile çalıştık, sosyal medyadaki başarımızda bize çok önemli katkıları oldu. İş birliğimizde kısa bir sürede %110 takipçi artışı, %270 sayfa görüntülenme artışı ve mağaza ziyaretlerinde belirgin bir artış elde ettik. Fovist, markamızın dijital mecrada büyümesinde etkili bir partner olarak kendini kanıtladı. Kendilerine destekleri ve hizmetleri için teşekkür ederim.

Rıdvan UkayKurucu

yaptık, oldu, bitti.