Skip links
Güncel teknolojinin dili

Webinfo

Webinfo, 2023 yılında kurulan bir teknoloji haber içerik portalıdır. Doğrudan bizim girişimimiz olan proje için interaktif bir haber portalı geliştirmenin yanısıra tüm video çekim, haber girişleri, grafik tasarım faaliyetlerini gerçekleştirdik.

WebinfoHakkında

Webinfo, 2023 yılında kurulan bir teknoloji haber içerik portalıdır. Amacımız, teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri, yenilikleri ve trendleri takip ederek, okuyucularımıza güncel ve doğru bilgiler sunmaktır.

Webinfo
Webinfo

Webinfo için ne yaptık?özveriyle

👨‍💻WebsiteWebinfo için farklı içerik türlerini destekleyen, trendi takip eden, interaktif bir websitesi tasarladık ve hayata geçirdik.

👍Sosyal Medya YönetimiSosyal medya stratejilerimizle, güncel teknoloji haberlerini geniş kitlelere ulaştırıyor ve marka bilinirliğini artırıyoruz. Sektörel incelemelerimiz sonucunda Webinfo için etkileyici bir sosyal medya profili ve marka imajı oluşturduk.

🌟Dijital Reklam YönetimiWebinfo'nun ijital dünyadaki görünürlüğünü arttırmak adına Google ve sosyal mecralardaki reklamlarını yönettik. Hazırladığımız reklam kampanyalarındaki tüm metin ve görsel ihtiyaçları sağladık.

📽️Video Çekim ve KurguWebinfo'nun tüm videolarının fikirlerini bulduk, yetmedi çekimini yaptık, o da yetmedi kurgusunu da yaptık.

📬Kurumsal E-postaWebinfo için kurumsal e-posta hizmeti sağlayarak, marka imajını güçlendirdik ve e-posta teslim edilebilirlik sorunlarının önüne geçtik.

Müşterimizle proje boyunca kesintisiz etkileşim sağladık.
Projede kapsam dışı ortaya çıkan anlık ihtiyaçlara çözüm bulduk.
Proje sonrası işleyişi takip ettik, sorunları ücretsiz çözdük.

🚀 Sonuçlar nasıl?şimdi

🏆3000+ Saat İzlenmeWebinfo için çekip kurguladığımız videolarla çok kısa bir sürede sadece YouTube üzerinde 3000+ saat izlenme elde ettik.

10K+ TakipçiTamamen organik olarak birkaç ay gibi kısa bir sürede 10K+ takipçiye ulaştık ve takipçi sayımız her geçen gün hızla artmaya devam ediyor.

2 Milyon+ Etkileşim👀

Organik Trafik%95

Gelişmiş EntegrasyonWebsitesini sosyal medya platformlarına ve Google araçlarına entegre ederek platformlar arası bir pazarlama stratejisi kurduk.📊

Marka Bilinirliği🛸

Yeni İş OrtaklıklarıPek çok teknolojik ürün firması Webinfo ile iletişime geçerek kendi ürünlerinin ve hizmetlerinin inceleme videosu veya tanıtımları için anlaşma yaptı.

Hızlı Bir Websitesi🚀

+
çok daha
fazlası

Bizim için Ne söyledi?

Webinfo Fovist ekibinin de doğal ortağı olduğu bir proje olduğundan dolayı burada kendimiz çalıp kendimiz oynamak istemedik. Eğer sizin de Webinfo gibi projeniz varsa ve nasıl hayata geçireceğinizi bilemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz çünkü biz böylesine çok yönlü bir projeyi hayata geçirdik, üstelik bunu tamamen kendi ekibimizin imkanlarıyla yaptık. Fikirlerinizi ertelemeyin zira biz ertelemedik.

FovistKurucu Ortak

yaptık, oldu, bitti.